Hüseyin Okandan Mütevazi Evim Resim Galerisi İletişim
 Sevgili Dostlar Merhaba;

Ben Hüseyin Okandan,son iki yıldan beri İzmir/Selçuk'ta yaşıyorum. Bu sevimli kasabanın ve çevresinin şifalandırıcı enerjisine,ruhsal farkındalığının gelişmesine ve de titreşimlerinin yükselmesine gereksinme duyanları evimde oda-kahvaltı olarak ağırlıyor gezilerine dilerlerse rehberlik ediyorum.

Selçuk ve çevresi bir tarih ve kültür hazinesi; bildiğiniz gibi Meryem Ana'nın son yaşadığı evi, Havari St.Jan'in mezari ve klisesi, antik çağın en önemli ve büyük sehri Efes ve müzesi,Dünyanın yedi harikasından olan Artamis Mabedinin kalıntıları, Selçuklu devri İsa bey camii ve kalesi, ve de Yedi uyurları mezar-mağarası hepsi burada.

Kuşadası, çok güzel dağ orman ve deniz manzaralı bir yolla sadece 18 km. İyon ve Helenistik devrin üç önemli merkezi (Didim,Milet ve Priene) buraya çok yakın. Pamucak plajından başlayarak Seferihisara kadar 65km.lik sahil şeridinde birbirinden güzel koylar ve plajlar var.
Tertemiz havası ve mistik bazı özellikleriyle dünyaca ünlenen "Şirince" köyü kasabadan sadece 8km mesafede.Doğa yürüyüşleri için uygun çok güzel trafiği olmayan patikalar var.

Türk Hava Kurumunun Efes hava alanı paraşütle atlama kursları düzenlediği gibi birçok alternatif spor etkinliğinden istifade etmeniz de mümkün.

Benimle temasa geçince istediğiniz detaylar hakkında görüşürüz.